Jeep® Compass

Już od zł 138 900
Modele
Benzyna - Diesel
130 - 150 KM
4,3 - 9,0 (l/100Km)
5
134 - 160 (G/KM)
Manualna - Automatyczna

Szczegóły

Wnętrze

WIĘCEJ MIEJSCA DO WYKORZYSTANIA

Bardziej przestronne wnętrze jest do Twojej dyspozycji. Nowy Jeep® Compass wyposażony jest w praktyczne schowki z przestrzenią powiększoną z 2,8 l do 7,2 l, oraz wszechstronny bagażnik dający wolność wyboru konfiguracji przestrzeni bagażowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

TECHNOLOGICZNA REWOLUCJA ZMIENIAJĄCA ZASADY GRY

Nowy Compass wprowadza ulepszenia niespotykane dotąd w gamie Jeep®. Innowacyjny system multimedialny Uconnect™ z ekranem o przekątnej 10,1 cala, nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala i ekskluzywnego asystenta głosowego Hey Jeep®.

 

NOWY 10,1-CALOWY SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™

Jeep® Compass napędza rewolucję Uconnect™. W porównaniu z poprzednią generacją, nowy system multimedialny posiada lepszy procesor, oprogramowanie, ekran i łączność.

ROZMAWIAJ Z ALEXĄ AMAZONA

Alexa Amazona jest pasażerką Jeepa® Compassa*. Dzięki aplikacji Jeep® i nowych opcji pakietu My Wi-Fi**, będącego częścią usług Uconnect™, możesz rozmawiać z asystentką głosową Amazona: odtwarzaj muzykę, sprawdzaj pogodę i zarządzaj domowymi systemami smart z odległości wielu kilometrów.

 

*musisz mieć asystentkę głosową Amazon

 

Z JEEPA® DO DOMU

Teraz gdy siedzisz za kierownicą Jeepa® Compassa, możesz kontrolować domowe systemy smart za pomocą Alexy Amazona*. Możesz regulować oświetlenie i ogrzewanie w domu prostymi poleceniami głosowymi**, nawet gdy jesteś wiele kilometrów dalej.

 

*musisz mieć asystentkę głosową Amazon w domu

*usługa subskrypcji

 

Z DOMU DO JEEPA®

Z drugiej strony, asystenci cyfrowi Amazon Alexa* i Google Home mogą połączyć się bezpośrednio z nowym Jeepem® Compass** z zacisza Twojego domu za pomocą prostego polecenia głosowego***. Możesz na przykład zdalnie sprawdzić ilość paliwa lub pozycję pojazdu.

 

* Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych.
** Musisz mieć w domu usługę Alexa Voice Service lub Google Home ™.
*** Mi-Fi jest usługą abonamentową

NOWA BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wygodnie ładuj smartfona bez kabli, kiedy chcesz. Wystarczy położyć urządzenie na bezprzewodowej podkładce ładującej* umieszczonej na konsoli środkowej. Odpowiednia dioda wskaże poziom naładowania baterii.

 

*kompatybilna z urządzeniami ładowanymi bezprzewodowo

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

PRZEŁOMOWE BEZPIECZEŃSTWO

Nowy Jeep® Compass jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagające kierowcę zapewniające bezpieczeństwo Tobie, Twoim pasażerom i innym użytkownikom dróg.

 

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Tempomat adaptacyjny (ACC) to elektroniczny system, który dostosowuje prędkość i zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu.

 

ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent pasa ruchu to system bezpieczeństwa, która pomaga utrzymać pojazd na właściwym pasie. Ostrzega kierowcę i koryguje położenie samochodu poprzez wpływanie na układ kierowniczy.

 

ASYSTENT RUCHU NA AUTOSTRADZIE

Nowy Highway Assist System (HAS) wspomaga Cię, gdy jedziesz drogą ekspresową lub autostradą. Ten system łączy technologie adaptacyjnego tempomatu i asystenta pasa ruchu w celu kontrolowania prędkości i utrzymywania odpowiedniego dystansu od poprzedzającego pojazdu. Jednocześnie utrzymuje pojazd na środku pasa ruchu, nawet w szerokich zakrętach. HAS nie zastępuje kierowcy, który powinien zawsze trzymać ręce na kierownicy i obserwować drogę przed sobą, ale oferuje zaawansowane wsparcie, które jest częścią systemów autonomicznej jazdy poziomu

 

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

Nowy Jeep®Compass jest wyposażony w systemy wsparcia kierowcy zaprojektowane tak, aby były zgodne z przepisami ruchu drogowego i dbały o bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Nadwozie

POKAŻ NOWY STYL

Jeep® Compass ewoluuje, lecz pozostaje wierny swojemu stylowi. Nowy model posiada całkowicie przeprojektowany przód, przednie reflektory i nowe wzory obręczy kół.

 

NOWE OBLICZE COMPASSA

Wygląd nowego Jeepa® Compassa jest jeszcze bardziej elegancki i ambitny dzięki nowemu grillowi. Ostre linie z nowoczesnym designem przodu pojazdu nadają mu masywniejszy wygląd i napędzają ewolucję tego kompaktowego SUVa.

NOWY SIEDMIOSZCZELINOWY GRILL

Rewolucja designu Jeepa® Compassa. Z przodu odnowionego nadwozia znajduje się kultowy 7-szczelinowy grill z czarnymi detalami, który jest esencją nowego wyglądu.

 

ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ

Nowy Compass oferuje szeroki wybór przyciągających wzrok aluminiowych obręczy kół, niezależnie od tego, jaki masz gust.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Możliwości

SILNIKI NOWEJ GENERACJI

Nowy Jeep® Compass oferuje trzy wydajne silniki, dwa benzynowe i jeden Diesla, wszystkie spełniające normę emisji spalin E6D Final. Wszystkie łączą się z napędem na przednie koła, a wersje benzynowe są dostępne z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

 

MNIEJSZA EMISJA, LEPSZE OSIĄGI

Nowy Jeep® Compass oferuje gamę silników, które pracują wydajnie w mieście i dostarczają ekscytującą moc w trasie jednocześnie ograniczając zużycie paliwa i emisję spalin.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Jeep Compass
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje