Piłkarze Juventusu wbiegną na boisko, promując Jeep® 4xe

Współpraca marki Jeep® i Juventusu trwa. W sezonie 2021-2022 na nowych koszulkach „Bianconerich”, zgodnie z tradycją, pojawią się legendarne czarno-białe pionowe pasy, a obok logotypu Jeepa znajdzie się na nich również logo 4xe. To zaakcentowanie ewolucji marki w kierunku zrównoważonej mobilności.

4xe to nowy Jeep 4x4 o wyjątkowych możliwościach wzbogaconych o zrównoważony rozwój, wydajność oraz jeszcze większy zakres bezpieczeństwa i zabawy. Nowa technologia 4xe została zastosowana w modelach Compass i Renegade 4xe, najlepiej sprzedawanych hybrydowych SUV-ach plug-in we Włoszech oraz w nowym, kultowym Wranglerze 4xe, najmocniejszym, najbardziej wydajnym, zrównoważonym i zaawansowanym technologicznie Wranglerze w historii.

Piłkarze w nowych koszulkach zaprezentują się w finale Coppa Italia w dniu 19 maja i w najbliższy weekend w finałowych meczach Mistrzostw, w których Juventus zagra z Bolonią, natomiast Juventus Women zmierzy się z Interem Mediolan Women.

Technologia 4xe: ewolucja Jeepa 4x4. 

Elektryfikacja to bardzo ważny etap w rozwoju marki Jeep, dążącej do osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie proekologicznych technologii zapewniających coraz bardziej zrównoważoną mobilność, przy jednoczesnym zachowaniu dziedzictwa i historycznych wartości, jak przygoda, autentyczność, wolność i pasja.

Dzięki hybrydowej technologii elektrycznej plug-in modele 4xe oferują najlepsze osiągi i przyjemność z jazdy wśród wszystkich SUV-ów Jeepa. Mogą one dosłownie „dojechać wszędzie, gdzie się chce, by robić, co się chce”, cytując znane hasło marki („Go Anywhere, Do Anything"). Jednocześnie są to doskonałe samochody do codziennej jazdy w mieście, oferując zerową emisję w trybie całkowicie elektrycznym oraz łatwe w obsłudze i ładowaniu.

80 lat historii, 10 sezonów z Juventusem.

W tym roku marka Jeep obchodzi 80-lecie swojego istnienia: to ważna rocznica świętującą wolność, dążenie do przekraczania swoich granic, pokonywania wyzwań, ustanawiania kolejnych rekordów i korzystania z nowych technologii. To właśnie te założenia łączą Jeepa z Juventusem, dając podwaliny współpracy rozpoczętej w sezonie 2012-2013, bazującej na tych samych wartościach, jak autentyczność i pasja. Zwycięska kooperacja umożliwiła zdobycie 17 tytułów w 9 sezonach, w tym  w mistrzostwach Serie A, Pucharze Włoch, Superpucharze Włoch i zapisanie niezapomnianych kart w historii włoskiej piłki nożnej.  Bo zarówno Jeep, jak i Juventus, mają swoje wspaniałe historie, które sławią te marki na całym świecie.